Chcesz nauczyć się refleksologii? Zapraszam na #REFLEKSOspotkania

Chcesz się nauczyć refleksologii - zapraszam na #refleksospotkania 2a

Kochana! Refleksologia to nie jest jakaś wiedza tajemna, zarezerwowana tylko do nielicznych. Każda z nas jest w stanie nauczyć się refleksologii na tyle, aby pomagać sobie, na co dzień. 

Chcesz nauczyć się refleksologii? Zapraszam na #REFLEKSOspotkania

Jak nauczyć się refleksologii?

To proste. Wystarczy, że przyjdziesz na #REFLEKSOspotkania z otwartą głową i odrobiną samodyscypliny, aby ćwiczyć w domu. Resztę zostaw mnie.

Nauczę Cię prostych, skutecznych i łatwych do zastosowania technik refleksologicznych dzięki, którym poprawisz jakość swojego życia.

 • Jeśli coś mnie boli albo rozregulowało się w ciele na bieżąco rozpracowuję zaistniały problem. I Cię też tego nauczę.
 • Jeśli na przykład zjesz coś, co Ci nie posłuży będziesz wiedziała jak rozpracować to na stopie lub dłoniach. Nauczę Cię jak zrobić refleksologię wszystkich obszarów, które pomogą szybko pozbyć się bólu.
 • Jeśli na zewnątrz jest smętny dzień a ciału nie chce się ruszać – nauczę Cię co zrobić abyś poczuła jak wlewa się w ciebie energia do działania!

Dlaczego uczę refleksologii?

Marzę o tym, że każda z nas zamiast sięgać po proszki przeciwbólowe, różne medykamenty czy nawet kawę, najpierw sięgnie po swoje stopy, ewentualnie rozpracuje dłonie i w ten totalnie naturalny, bezinwazyjny i bezpieczny sposób pomoże sama sobie.

Często poprawa przychodzi od razu. Innym razem potrzeba więcej czasu i pracy, ale refleksologia zawsze działa! Jeśli Chcesz nauczyć się refleksologii?

Zapraszam na #REFLEKSOspotkania

chcesz nauczyć się refleksologii - refleksospotkania piłka i masaz dłoni

Jak działa refleksologia?

Każda z nas w chwili urodzenia dostała cały system skomplikowanych mechanizmów, które utrzymują całe ciało w stanie równowagi. A jeśli zadzieje się coś złego, włączają wszystkie niezbędne systemy samoleczenia abyśmy poczuły się lepiej.

Paradoksem jest to, że najcenniejsze rzeczy dostałyśmy za darmo, dlatego wydają się nam one mało warte uwagi. Tak jest na przykład z układem hormonalnym. Podstawowym wyposażeniem naszego ciała, który sprawia, że cały organizm pracuje tak jak należy a przy okazji mamy dobry nastrój.

Czasami zdarza się, że te wszystkie wspaniałe układy sprawiające, że ciało jest w stanie równowagi, przestają pracować tak jak powinny. Nie musimy wówczas liczyć tylko na pomoc z zewnątrz. Możemy wziąć sprawy w swoje ręce! Właśnie stąd wzięła się inicjatywa #REFLEKSOspotkania

Chcesz nauczyć się refleksologii? Zapraszam na #REFLEKSOspotkania

Podczas spotkań nauczę Cię podstawowych zasad i technik refleksologicznych. Abyśmy w wielu sytuacjach pozwoliły zaufać sobie i zdolnościom samonaprawczym naszego ciała.

Kusi mnie, aby podjąć te tematy, z którymi najczęściej przychodzicie.
Aby nauczyć Cię krótkich, skutecznych i łatwych do zastosowania technik refleksologicznych pozwalających poradzić sobie ze:

 • Stresem
 • Migrenami
 • Bólem pleców
 • Problemami trawiennymi (zaparcia, wzdęcia, bóle brzucha)
 • Zatokami
 • Problemami hormonalnymi (np. tarczycy)
 • Problemem bezpłodności
 • Wzmocnieniem odporności
 • Opuchniętymi kostkami oraz z opuchnięciem całego ciała
 • Problemami układu moczowego
 • Bólami stawowymi (np. bioder czy kolan)

Usprawnieniem pracy głowy. Sprawienie, że poczujemy napływ dobrej energii.

Kochana napisz w komentarzu, który z powyższych tematów jest dla Ciebie najważniejszy. Rozwiązanie, którego problemu najbardziej ułatwiłoby Ci życie.

refleksospotkania siedze z pilka - masaz stopy

Kiedy organizuję #REFLEKSOspotkania

Gdy zbierze się grupa 7-10 osób zrobimy warsztaty abyśmy wspólnie nauczyły się jak wspomagać nasze ciało dzięki refleksologii.

W sposób totalnie naturalny, bezinwazyjny i bezpieczny pobudzimy nasze ciało do samonaprawy.

Jesteś zainteresowana warsztatami? Zapisz się na listę mailingową.

(formularz zapisu)

Po zebraniu się grupy prześlę szczegółowe informacje.

Jesteśmy w kontakcie

Katarzyna Gołębiewska Kim jestem Warszawa

Nazywam się Katarzyna Gołębiewska.

Jestem dyplomowanym refleksologiem.

Uczę krótkich, skutecznych i łatwych do zastosowania technik refleksologicznych pozwalających podnieść poziom energii, poprawić koncentrację i umożliwiających efektywną regenerację ciała tak, aby

Mam do Ciebie prośbę 🙂

Podziel się tym tekstem ze znajomymi. Kiedyś Ci za to podziękują!

Życzę Ci fantastycznego dnia.

0 0 Zagłosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x