Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Gołębiewska. Jestem Dyplomowanym Refleksologiem oraz Dietetykiem.

Zredukuj stres i jego skutki w sposób:

  • NATURALNY
  • HOLISTYCZNY
  • BEZPIECZNY

Nazywam się Katarzyna Gołębiewska. Jestem Dyplomowanym Refleksologiem oraz Dietetykiem.

Kiedyś byłam bardzo zestresowanym człowiekiem.

Doświadczyłam, że stres potrafi niszczyć nie tylko psychikę, ale i ciało. Nie mogłam spać, mój kark i ramiona były spięte i twarde jak kamień, praca hormonów się rozregulowała.

Najgorsze było to, że zupełnie nie wiedziałam jak sobie z tym wszystkim poradzić. Każdego dnia jadąc do pracy, modliłam się o spokój ducha. Próbowałam wmówić sobie, że jestem zrelaksowana. Ale to nie działało.

Dzisiaj już wiem co zrobić, aby uwolnić ciało od ciągłego stresu i jego skutków.

Sama jestem zdrowa i odprężona. Pomagam w osiągnięciu tego stanu innym.

"Wierzę, że Zdrowi ludzie są w stanie zmienić świat na lepszy”

MOJA HISTORIA

ETAP I
0%

Jeszcze kilka lat temu byłam mega zestresowana.

Albo nie mogłam zasnąć albo budziłam się o 4 rano i przewracałam się z boku na bok wściekła sama na siebie, że nie jestem w stanie odprężyć się na tyle, aby normalnie żyć i odpoczywać.

„Wtedy uciekłam od stresu zamiast się z nim zmierzyć… ale problem nadal był.”

Zmieniłam pracę.

Dowiedziałam się co nieco, jak można radzić sobie ze stresem. Trochę lepiej spałam. Miałam jednak wrażenie, że w czasie wielkich nerwów, pozytywne myślenie i techniki oddechu to trochę za mało

Pamiętam dzień, kiedy mama zadała mi zdawałoby się neutralne pytanie „Jak w pracy?” A ja najpierw rozpłakałam się a potem mówiłam jak bardzo jestem zestresowana.

To całe napięcie zaczęło przekładać się na moje ciało. Dużo chorowałam, byłam osłabiona i bez energii. Potem pojawiła się choroba autoimmunologiczna. Moje ciało dosłownie zaczęło zwalczać samo siebie. Bardzo schudłam. Zupełnie tak, jakbym chciała zniknąć.

Właśnie w tym czasie mojego wielkiego rozstrojenia – już nie tylko emocjonalnego ale również fizycznego, zaczęli pojawiać się ludzie oraz sytuacje, dzięki którym poznałam REFLEKSOLOGIĘ.

ETAP II
0%
ETAP III
0%

I to był w moim życiu zwrot o 180 stopni.

Sama korzystałam z refleksologii i zauważyłam jak bardzo się wyciszyłam, jak wspaniały mam nastrój i głowę pełną pomysłów. Po pewnym czasie zrobiłam sobie badania i … szok.

Wszystko w normie. Nie trzeba brać tabletek.

W międzyczasie zaczęłam chodzić na pierwsze kursy refleksologiczne. Bardzo dużo się uczyłam i praktykowałam na moich stopach, na stopach rodziny i znajomych.
Obserwowałam z wielkim zadziwieniem jak osoby, z którymi pracowałam wewnętrznie się wyciszają i są odprężone.

To przekładało się na dobrą pracę ich ciała. Mijały migreny, normowała się gospodarka hormonalna, przestawał boleć kręgosłup.

Takie sytuacje dawały mi jeszcze więcej energii, aby zgłębiać tajniki refleksologii.

A TERAZ

Jestem dyplomowanym refleksologiem, który nieustannie się uczy.

Kilka razy w roku jestem na seminariach i warsztatach. Chcę jeszcze szybciej i skuteczniej pomóc Ci zwalczyć stres i jego skutki. Pobudzić ciało do optymalnej, a tym samym odzyskać równowagę psychiczną i fizyczną

Wierzę, że

Zdrowi ludzie są wstanie zmienić świat na lepszy

Dlatego podczas refleksologii zawsze daje z siebie 100%, abyś Ty też mógła doświadczyć tego stanu.

DYPLOMY i CERTYFIKATY

Informacje o skutecznych technikach refleksologicznych prosto na Twój e-mail

.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Katarzyna Gołębiewska REFLEKSOLOGIA. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.