#REFLEKSOspotkania

Zdrowi ludzie są w stanie zmienić świat na lepsze

Zredukuj stres i jego skutki w sposób:
  • NATURALNY

  • HOLISTYCZNY

  • BEZPIECZNY

Chcesz nauczyć się refleksologii? Zapraszam na #REFLEKSOspotkania

#REFLEKSOspotkania

Opis Oferty

Wystarczy, że przyjdziesz na #REFLEKSOspotkania z otwartą głową i odrobiną samodyscypliny, aby ćwiczyć w domu. Resztę zostaw mnie.

Nauczę Cię prostych, skutecznych i łatwych do zastosowania technik refleksologicznych, dzięki którym poprawisz jakość swojego życia. Jeśli coś Cię zaboli albo rozreguluje się w ciele będziesz wiedziała jak na bieżąco rozpracować zaistniały problem.

Jeśli na przykład zjesz coś, po czym zaboli Cię brzuch będziesz wiedziała jak rozpracować ten problem na stopie lub dłoniach. Nauczę Cię jak zrobić refleksologię wszystkich obszarów, które pomogą szybko pozbyć się bólu.

Nauczę Cię, co zrobić abyś poczuła jak wlewa się w Ciebie energia do działania!

Marzę o tym, że każda z nas zamiast sięgać po proszki przeciwbólowe, różne medykamenty czy nawet kawę, najpierw sięgnęła po swoje stopy lub dłonie i w ten totalnie naturalny, holistyczny i bezpieczny sposób pomogła sama sobie.

Często poprawa przychodzi natychmiast. Innym razem potrzeba więcej czasu i pracy, ale refleksologia zawsze działa!

Jeśli Chcesz nauczyć się refleksologii?

Zapraszam na#REFLEKSOspotkania

Podczas spotkań nauczę Cię podstawowych zasad i technik refleksologicznych moją autorską metodą LAB FOOT SYSTEM. Abyś w wielu sytuacjach zaufała sobie i zdolnościom samonaprawczym Twojego ciała.

Kiedy organizuję #REFLEKSOspotkania

Gdy zbierze się grupa 7-10 osób zrobimy warsztaty abyśmy wspólnie nauczyły się jak wspomagać nasze ciało dzięki refleksologii.

W sposób totalnie naturalny, holistyczny i bezpieczny pobudzimy nasze ciało do samonaprawy.

Jesteś zainteresowana warsztatami? Czekam na Ciebie z wielką radością.
Zapisz się na listę mailingową.

Po zebraniu się grupy prześlę szczegółowe informacje.Jesteśmy w kontakcie.

.

Weź odpowiedzialność za swoje zdrowie i dobre samopoczucie

O MNIE

Katarzyna Gołębiewska Kim jestem WarszawaNazywam się Katarzyna Gołębiewska i jestem Dyplomowanym Refleksologiem oraz Dietetykiem.

Moje motto życiowe to:

Zdrowi ludzie są w stanie zmienić świat na lepszy

Chcę Ci pokazać jak zredukować stres, który jest powodem większości chorób oraz zadbać o siebie w naturalny, holistyczny i bezpieczny sposób.

Od kilku lat profesjonalnie zajmuję się refleksologią pomagając innym odzyskać zdrowie.

Moją misją jest, aby każda osoba zamiast sięgać po proszki przeciwbólowe, różne medykamenty czy nawet kawę, najpierw spróbowała refleksologii i w ten totalnie naturalny, holistyczny i bezpieczny sposób pomogła sama sobie.

Informacje o skutecznych technikach refleksologicznych prosto na Twój e-mail

.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Katarzyna Gołębiewska REFLEKSOLOGIA. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.